Friday, June 30, 2006

30.06.06


Vaatasin kõikide ajaveebe. Mõned lubasid kirjutada suvel. Vaatasin. . . Keegi polnud kirjutanud! Kahju on, et keegi ei kirjuta. Ma loodan, et vähemalt suve lõpus kirjutate kuidas veetsite oma suve. Mina ise praegu veedan seda niimodi, et käin pidevalt suvilas ja jalutan õues. Olen olnud ka Vembu- Tembumaal. Ainuke lahe asi oli seal bassein ja atv. Lähen sinna veel kord sellel suvel. Võib olla sõidan Hiiumaale.
Ahjaa tuli meelde ma käisin hiljuti juuksuris( selle nädala teisipäeval). Juuksur tegi mulle ilusa soengu! Olen nüüd päris lühikeste juustega. Ja sain ka uued prillid! Näen nüüd super hästi!
Raamatut loen praegu "Kadri*Kasuema" Silvia Rannamaa. Enne seda lugesin "Vennad lõvisüdamed" Astrid Lindgreni raamatut. Soovin teile kõigile, kes loevad minu ajaveebi HEAD LUGEMIST JA SUVE!!!

Sunday, June 04, 2006

04.06.06

Tere! Kaua oodatud suvi on käes! Ma tahaks tänada õpetajaid selle õppekava eest mida nad lastele õpetasid! Tänan ka raamatu eest. Sain sealt palju huvitavat teada mida ei teadnud. Ja uskuge mind see pani mind mõtlema selle üle mis seal oli kirjas (ma räägin raamatust, mille ma sain koos kiituskirjaga). Lõpuks ometi saame puhata. Aga ma hakkan koolist ka puudust tundma uskuge mind. Ja mul on natuke hirm minna suurde kooli. See on suur, aga mina olen pisikese kooliga harjunud. Aga ma luban, et hakkan koolis külas käima!!!

Friday, June 02, 2006

02.06.06

3. JA 4. KLASSI REIS LÕUNA- EESTISSE!

T
egin sellise kaardi, kus on näidatud kus me oleme olnud reisil. See ei tulnud natuke välja, aga loodan et te saite aru, missugused pildid siin on. Head uurimist!


Thursday, June 01, 2006