Tuesday, April 25, 2006

25.04.06

Tere. Täna oli jällegi hästi tavaline päev. Tunnid olid nagu kogu aeg. Inglise keeles sain ma täna viie. Kunstis me joonistasime maja. Oli raske aga mul tuli välja. Ta ei ole loomulikult lõpuni tehtud aga ma sain aru, kuidas seda teha. Käisin peale tunde raamatukogus koos Dorotaga. Võtsin ühest raamatukogust ühe raamatu teisest teise. Peale arvutis olemise lähen lugema. Kui käisime raamatukogus ära läksin maleringi. Peale seda koju ja õppima. Kõik on õpitud. Ma ei tuleks arvutisse muidu kui mul ei oleks õpitud. Ainult nende näitlejatega on probleem. Mul pole mingit ajalehte kodus ma vaatasin ühes kohas, kus on meil kogu aeg ajalehed seal oli, aga seda uurin pärast. Olgu, kohtumiseni!

Sunday, April 23, 2006

23.04.06

Tere! Täna oli lahe ja natuke ka igav päev! Käisin vanaema juures sain süüa seal nii kõhu täis, et pärast ei oli vastik söögi peale vaadata. Sain sealt komme ka. Praegu teen endale uue hot-i kuna eelmisega on midagi viga.
Siin pildil on üks armas kutsa keda ma tahaksin oma koju. Nii kahju, et mul pole loomi. Oleks vähemalt hiir. Mul oli kunagi hiir, aga ühel päeval ta kuumenes päikese käes ära. Ma olin paha tema vastu ma ei jälginud, et ta rõdul on ja kõrbeb seal, vaeseke.
Aga aitab nüüd sellest muidu hakkan nutma. Nii kahju, et laupäev ja pühapäev nii kiiresti möödusid. Aga tegelikult tahaks ka, et see kõik lõppeks see kool. Ma tahaks olla vaba! Ma olen juba päris väsinud koolist. Mul on nii suur tahtmine mütsid, sallid, kindad ja paksud joped kõik ära visata. Ja nii tahaks olla õues kuskil nurgas istuda mõtteid mõlgutada ja kirja panna oma mõtteid. See on nii huvitav! Ja raamatut ka lugeda! Olgu olen teid vist oma juttuga juba ära tüüdanud. Kohtumiseni!

Saturday, April 22, 2006

22.04.06

Tere! Kevad on tulemas. Meil juba päike paistab. See on tore kuna ma ei taha et meie suvi meenutaks sügist. Ilmad läksid ka soojemaks. Tuul on, aga ta pole nii tugev. Mina igastahes tahaksin iga päev õues olla. Aga mis teha kool võtab suurema aja minu päevast. Vot kui tuleb suvi siis olen ma vaba!

Praegu on kell: 18.03. Ma istun ja kuulan muusikat oma lemmikut laulu! Täna ma ei teinud midagi erilist aint lugesin terved päevad raamatut. Mitte "Mowgli"- t lugesin "Julgust Matilda Markström". Huvitav raamat, aga igastahes täna ma loen teda lõpuni. Eile alles võtsin raamatukogust ja juba läbi!

Ma palun teid mul ei ole 4.kl ajaveebi lehte internetis. Palun kirjutage seda kommenntaaridesse peast ma muidu ei mäleta!

Monday, April 17, 2006

17.04.06

Tere õhtust! Kell on 20:45. Täna oli tavaline koolipäev. Mul on üks mäng Käsnakallega ma kuidagi ei saa seda esimest osa läbi. Ma ei saa aru, kus on tema riietuskapp. Lõpuks ma sain kooli. Siin pildil on Käsnakalle silmad. Okey, mu isa tahab arvutisse homme kirjutan! Head- aega!

Thursday, April 13, 2006

13.04.06

Tere! Kell on 18:51. Ma sain suure vaevaga selle pildi siia panna, sest mingi arvutiga või bloggeriga on midagi viga, et ta hästi kaua ei saant siia pilte panna. Aga lõpuks ometi ma sain siia pilti!

Antke palun õppimist esmaspäevaks! Kui midagi ei jäänud kirjutage, mis te tegite tunnis!

Täna ma tegin kõik asjad valmis mis on vaja minu sünnipäevaks =) . Kui kõik oli valmis, siis ma pesin nõud ära tegin vennale süüa ja muud sellist jama. Ma ootan väga oma sünnipäeva pidamist kuna see on jäetud nii mitmeteks nädalateks vahele ainult minu haiguse pärast. Tahaks juba laupäeva, sest ( see on arusaadav) siis on minu sünnipäev ja siis ma teen ise süüa! Ma hakkasin viimasel ajal tegelema kokkamisega. Mulle see nii väga meeldib ma ei tea miks. See on lihtsalt nii põnev kõike lõigata ja segada nii tore ju, kas pole? Praegu istun siin arvutis just mängisime vennaga kaarte nii naljakas oli. Oli niimodi, et minu vend võitis mitu korda järjest, siis tahtis ta mängida, aga kui viimase mängu mina võidsin, siis ta enam ei tahtnud mängida! Okey, tänaseks aitab! Hüvasti!

Tuesday, April 11, 2006

11.04.06

Tere! Mul on niiiii kahju. Ma ei läinud täna kooli ega ka hoiuraamatukogusse. Mis ma küll terved päevad ei tee. Mõnikord laman, mõnikord kuulan midagi, siis mängin midagi ja ma ei tea isegi mis ma siin teen. Antke palun õppimist mulle. Kui õppida ei jäänud midagi öelge mis te tunnis tegite. Antke palun õppimist homseks ja tänaseks. Terved päevad joon siin minegid rohte ja ravimeid. Käisin arsti juures eile. Ma ei saant aru mis ta ütles ainult sain aru et sellel nädalal ma kooli ei lähe ja pean veel tablette jooma.

Tüdrukud keda ma kutsusin oma sünnipäevale kuulake:
see toimub sellel laupäeval, tulge kindlasti meil hakkab lõbus. Ja kui keegi on pai siis las keegi toob mõnesid viltpliiatseid. Ja ärge unustage moodsalt riidesse panna!

Sunday, April 09, 2006

Inglise keele lisatöö

Thursday, April 06, 2006

06.04.06

Tere! Ma pole ammu kirjutanud. Kell on: 11:06. Kell: 12:15, pean ma olema arsti juures. Enne seda pean väljuma ja sinna jõudma. Ma tahaks juba kooli minna. Kui ma kooli tulen või järgmine päev annan ma auhinna võitjatele. Nii igav on kodus. Loodan, et kui suvi algab, siis hakkab põnevam. Vähemalt siis ma pole haige ja saan õues käia! Noh mida siis veel rääkida.Istun siin arvutis ja ei tee midagi põnevat. Ok aitab siis ma lähen, tsauki!

Sunday, April 02, 2006

02.04.06

Tere! Kahjuks olen ma haige. Ja alles täna sain normaalselt voodist tõusta ja interneti istuda. Õppimise muretsesin endale juba Dorotheja ajaveebist. Aga ma ei tea, mis on inglise keeles õppida. Palun kirjutage kommentaaridesse!!!! Mul on kurk haige ja ma homme kooli ei lähe! Arvake ära, millal ma haigeks jäin??? OMA SÜNNIPÄEVAL!!!! Vot missugune kingitus looduselt minule. Kõik need kolm päeva vedelesin voodis. Kui igav hakkas jäin lihtsalt magama. Esimesed päevad olid ikka hullemad. Neljapäeval kui tulin koju kohe läksin voodisse nii paha oli olla peale arvutiringi. Kui ema tuli siis oli palavik ka! Aga ok olge teie ikka terved ja lahedad!