Wednesday, March 29, 2006

29.03.06

Terekest! Homme on minu sünnipäev. Dorotheja oli nii pai ja kirjutas kõike mis ma tahan oma ajaveebi( kuigi ma pole teda palunud) . Täna oli väga tavaline päev nagu ikka : tunnid. malering, koju. Midagi huvitavat. Ei teagi mis rääkida!

Siin siis huvitavaid linke:

http://www.bamboocha.ee
Siin võite teha endale kasutaja ja teete igast asju mida tahate!

http://www.miksike.ee
Siit leiate neid asju mis teil vaja koolis!

http://www.digitalfilms.com
See on ka meie koolikodulehel, võite siin teha filme!

http://hitentertainment.com/artattack/
Siin võite saada tead erinevaid joonistamis võimalusi!

http://www.foundationtv.co.uk/f-tips/
Siin ka!

http://taheke.delfi.ee/
See on kõigile tuntud "Täheke"

Tänaseks kõik!

Saturday, March 25, 2006

25.04.06- Teine pool

Terekest uuesti. unustasin räägida, miks siis minu päev natuke hästi läks.

Õde oli natuke aega tagasi vanaema juures. Ja sellepärast ta tuli et meie kinke näha kui onu kingib. Mina olin hirmus kurb kui minu onu ei tulnud. Sellepärast kinkis ta mulle lohutuseks vanaema poolt ühe pisikese kingi. Kink oli küll pisike, aga selle sees oli küll päris palju asju. Ma ei ütle mõndasid asju mis seal oli, aga seal oli: võtmehoidja ( mingi lehma näoga või kaelkirjaku näoga seda ma ei tea) kaks duši geeli ja -ma ei ütle kui palju- raha. See oli see hea pooleke. Aga ta oli päris pisike!

25.03.06

Tere siis!!! Täna oli üks jube päev. Mõnes mõttes oli ka hea aga veetsin teda ilma asjata. Asi oli selles et minu vennal oli sünnipäev ja minu oma tuleb. Ja me kutsusime minu onu tähistama( nagu ma juba eile rääkisin). Seda tegi minu isa. Lõppkokkuvõttes sõime kõhud täis aga üks taldrik jäi ikka tühjaks.

Seletus:

Ootame onu. Ta pidi tulema kell 15.00. Kell 15.15. Onu ikka veel pole. Kell 15.30. Meid näpistab hirmus söögiisu( eriti mind sest mina sõin ainult hommikusööki). Kell 16.00. Onu ikka veel pole. Mõtleme lõikame ühe tüki ära kalapirukast ja sööme veidike. Kell 16.15. Kõik on söögi lauas ja söövad.

Mis siis ikkagi juhtus?

Selgitus:

Onu ei tulnud ei kell 15.00 ega ka 16.00.

Mis siis ikkagi juhtus onuga?

Selgitus:

Seda me ei tea!

Tänase päeva lõpp. Meie päev möödus ainult ootamises ega milleski muus!

Friday, March 24, 2006

24.03.06

Tere! Vabandust pole ammu kirjutanud! Mul on ikka lahe vaheaeg. Homme tuleb minu onu. Annab meile sünnipäevakingid. Ma juba ootan seda! Kell on 19:23. Ma ei teagi mida rääkida! Esmaspäeval käisime õega KALEV SPA-s . See oli niiiii äge! Ma tahan veel sinna. Seal on nii lahedad veemäed. Üks oli lühike, aga nii võimas. Me õega sõidsime sealt. Alguses sõidad ja siis see nii alla läheb, hästi sirgelt nii et mul vesi ninna läks. Päris valus oli. Teisel mäel oli nii, et ta hästi oli hästi pikk ja tegi palju keeriseid. Ta oli ka nii kiire, et ma seinte peal sõidsin. Kolmas mägi oli kinni, sest kõik murdsid seal oma jalaluid( minu vend ka), ta on juba ammu terve. Ok kuulan siin muusikat! Lähen siis!!! Tsauki!!!

Sunday, March 19, 2006

19.03.06

Terekest siis! Täna oli väga lahe päev, sest täna pidas Katriin oma sünnipäeva. See toimus bowlingus. Nii lahe oli. Seal oli nii palju sööki, et ma sõin ennast lõhki. Aga mäng oli ka väga lahe. Ma viskan seda palli või kuidas teda seal nimetatakse ja ikka jäi üks või kaks üle neid värgendusi mida peab maha lööma! Aga ikka oli lahe. Ma ei pidanud sinna ise minema mind viis Dorota isa!!! Seal oli kaks torti. Kui ma teist sõin jätsin pooleli, sest hakkasin juba tasapisi lõhki minema! Kui ma ära läksin jäi ikka see tordi tükk sinna lauale :P. Noh ei tea mida veel öelda. Varsti on minu venna sünnipäev(21.03). Ma tahan juba järgmise nädala laupäeva(tegelikult ei taha niiiii väga sest siis varsti algab kool). Siis tuleb meile minu onu ja toob kinke sünnipäevaks(mulle ka sest minu sünnipäev on 30.03)!!!
Okey tänasest päevast siis nii palju. Head aega!

Saturday, March 18, 2006

18.03.06

Tere! Täna oli lahe päev. Ja teate mis ma olen teinud ühe ei isegi kaks heategu.

See kõik juhtus nii:

Hommikul läksin ma telefoni juurde ja helistasin Dorotale. Kutsusin teda õue. Ta nõustus. Niisiis läksime õue. Jalutasime, jalutasime siis meil hakkas külm ja me tulime minu juurde. Mängisime, mängisime väsisime ära. Istusime kirjutasime niisama ja siis....trrrrr..... Helises Dorota telefon. Ta võttis vastu. See oli Katriin. Ta kutsus meid õue. Me jäime nõusse, sest niikuinii meil polnud mida teha. Läksim siis turule. Arvake ära keda me seal nägime? Üht suurt kutsat, kes lamas lume peal üleni lumehelbedes. Meil hakkas niiiiiiiiiiiiiiiii kahju, et me läksime säästusse ja ostsime mingit vorsti või ma ei tea mida. Läksime siis tagasi ja andsime talle korda mööda vorsti. Pärast me läksime edasi ja nägime veel ühte. Me siis ostsime veel ühe(hea et nad olid odavad). Niimodi me tegime väga head heateod pealegist veel on linnugripp.

Niimodi läks mööda minu päev. Praegu isa ja ema ostsid meile kööki teleka. Hakkame teda nüüd välja pakkima!!!

Friday, March 17, 2006

Konkurs läbi!!!

Konkurs läbi ja nüüd hääletama!!!

  1. Queen "We are the champions" (Mihkel)
  2. Madonna "Sorry" (Dorotheja)
  3. Mariah Garey "Get your number" (Dorotheja)
  4. Jennifer Lopez "Waiting fot tonight" (Dorotheja)
  5. Black Eyed Peas "Dont lie" (Dorotheja)
  6. 5th Element Soundtrack "Little Light of love"( Dorotheja)
  7. Madonna " Dont cry for me Argentina" (Dorotheja)
  8. Moby " Why does my heart feel so bad?" (Dorotheja)
  9. Toe Tag "Pankrot" ( Mihkel)
  10. Eda Ines Etti, Ivo Etti " Iseendale" (Kristelle)

Sunday, March 12, 2006

Teabetekst(11.03.06)

Ma ärkasin kell: 09:55. Sõin kell :10:10, kuni : 10:25. Pärast seda vaatasin telekat(söömis ajal). Seda panin kirja kell: 10.25, kuni 10:40. Pesema läksin kell: 10:42, kuni 10:47. Kell 10:50 panin kasseti tööle ise läksin riietuma ja voodit korda tegema. Võimatu oli seda teha kuna muusika oli nii lahe, et ma tahtsin tantsida! Kuni ma seda kõike tegin oli kell juba : 11:00. Aeg nii venis! Nüüd võtsin raadio ette ja hakkasin kuulama erinevaid laule. Alustasin seda tegema kell: 11:05! Tegin seda kella 11:38! Siis läksin arvutisse ühte multat vaatama. Alustasin kell 11:41, lõpetasin : 12:30. Pärast vaatamist olin niisama arvutis! Lõpetasin arvutis olemise kell: 12:50. Läksin siis jällegi üht kasseti kuulama! Kell: 13:18 hakkasin panema riidesse, et minna külla. Kell 13:24 läksin välja, kell 13:35 olin juba sõbra juures, kell 14: 35 hakkasime väljuma õue jalutama. Kell 16:00 tulime minu juurde. Peale minu juures mängimist läksime tema juurde minu asju tooma mida ma olin unustanud, see juhtus kell 17:10. Pärast toomise läksin üksinda poodi. Kell 18:45 tulin ma koju. Kell 18:50 hakkasin vaatama telekat. Siis kell 19:30 hakkasin sööma. Pärast söömist läksin uuesti vaatama telekat. Kell 20:30 hakkasin oma tuba korrastama! Kell 20:50 panin jälle muusika tööle. Kell 21: 30 läksin vaatama: "Väikesed spioonid". Kell 23:00 läksin magama!
PÄEVA LÕPP!

Friday, March 10, 2006

Kuulutan välja konkurssi!

Kuulutan välja konkurssi!!!

Konkurss on siis selline: kirjutage kommentaaridesse mingi hea laul ja tema laulja. Võitja otsustate teie kallid lugejad! Ma lasen kirjutada siia umbes 10 laulu ja laulja nime( kes ei jõudnud tema viga)! Ja need kes pole kirjutanud hääletavad kellel on kõige parem!
Võitjale auhind!!!

Wednesday, March 08, 2006

My favourite season

My favourite season is summer. The summer months are June, July and August. In summer it is sunny, rainy, hot and warm. I can ride a bike in summer. I like to go to the country, swim, catch butterflies and pick berries in summer. In summer I like the sun and the small flowers. I like summer holidays best. I like summer but I like school too. In summer I like to go to the country best, our gardenis beautiful because my mother likes flowers. I like June very much because then holidays start. When it is summer I say to you:" Happy holidays!"

Tuesday, March 07, 2006

07.03.06

Tere! Ma ei tea mida rääkida teile eilsest päevast räägin parem tänasest!
Noh, täna oli siis meil tasemetöö inglis keeles. Päris lihtne oli. Aga ma ei arva, et ma saan viie. Ja veel siis täna oli meil peotantsu kursuse lõpetamine. Äge oli! Mõned poisid pole endale ikka veel sammud selgeks saanud. Istun praegu arvutis, kuulan muusikat muud midagi! Tõmbasin endale päris ägedad laulud! Söön jäätist siin kah. Ok ma ei hakka teid piinama oma jäätise söömisega! Head õhtut(kirjutasin seda kell: 19:58)!!

Monday, March 06, 2006

06.03.06

Tere! Täna oli tavaline koolipäev! Ma jutustan sellest pärast poole! Ma pean minema! Head õhtut(kell:16:48)!!!!!!

Friday, March 03, 2006

03.03.06

Tere! Täna oli kah tavalin koolipäev. Pean viima Dorotale raamatu "Veel üks Lotte". Ei vinni tegelt , aga kui palutakse pole midagi teha! Ma ostsin endale koos Katriiniga kaks sprayd Katriin, ostis ühe! Ma proovisin teda aint üks kord! Lahe! Täna on reede ja homme ei pea kooli minema see tähendab seda, et HOMME VÕIB KAUA MAGADA! Oky, ma siis lähen!