Saturday, February 25, 2006

25.02.06

Terekest kõigile! Täna me lähme vanaema juurde. Pidama tema ja minu ema sünnipäeva. See vanaema on ema ema. Vanaemal oli sünnipäev 23.veebruaril aga emal 24. just iseseisvuspäeval. Ma juba tahan vanaema juurde, sest siis saab head toitu. Minu vanaema teeb hästi süüa. Õde on juba tema juures. Ta sõitis sinna eile. Ta jäi tema juurde ööbima. Ma arvan et mina jään ka! Kell on: 11:18. Ma lähen mängima simsi! Kohtumiseni!

Monday, February 20, 2006

20.02.06

Tere! Täna ei läinud ma kooli (nii kahju). Aga teate mis selles haiguses on ka midaagi lahedat näiteks mulle meeldib, et hommikul saab kaua magada. Aga veel asi on ju selles, et õp.Raino läheb ära ja sellepärast on mul kodus päris huvitav tegevus. Teate veel mis, minu meelest on mul nohu. Kui ma istusin voodis ja tegin seda imelist asja, siis ma aevastasin päris mitu mitu korda oodake las ma loen emmm...1...2.....3.....4....emmmm no ma ei tea isegi mitu korda. Aga praegu ma istun ja kirjutan bloggerit ja minu nina jookseb nagu räägitakse inglis keeles : I have runny nose. Ok ma ei taha piinata teid iga päev oma haigustega bye bye!

Sunday, February 19, 2006

19.02.06

Tere! Täna on pühapäev ja ma olen jumalast haige. Eile oli mul palavik 38,5 pärast oli kuni 38. Eile õhtul hakkas jälle 38,5. Täna on ka 38,5. Sain suuri vaevu voodist lahti. Nii mõnus on muidu olla soojas voodis. Aga on ka paha oled haige ja midagi ei saa teha. Olin eile terve päev voodis. Ma ei saanud eile bloggerit kirjutada. Ma ei saanud voodist üles tõusta mitte kuidagi. Ja terve päev magasin ja veel öösel magasin. Öösel ma polnud ühtki korda üles ärganud, tavaliselt ma ärkan mingi kell 6 hommikut vaatan kella peale ja jään, siis jälle magama. Homme ma kooli ei lähe. Ema ütles, et kutsume homme arsti. Nii õudne on olla haige. Arst tuleb ja hakkab jälle oma lusikaga mu kurku torkima. Mina aga köhin. Ja kuidagi köhast lahti ma ei saa. No okey loodan et oli huvitav lugeda kuidas ma kurdan oma haigusest. Loodame et varsti saan terveks!

Friday, February 17, 2006

17.02.06

Tere! Täna ma ei läinud kooli, sest ma olen haige. Mul valutab kurk ja ma köhin! Nii et kes loeb praegu minu bloggerit siis teage ma olen natukene haige!

Thursday, February 16, 2006

Õp.Raino


Tere, see on minu kehalise õpetaja! Ta läheb varsti ära:(. Ma soovin siis kõike head kallis õp.Raino uuel kohal!!!!!!!!!!!!

Puuviljasalat

Valmistusained
100g Emmentali juustu100g sinihallitusjuustu1 tugeva viljalihaga punane õun1 küps pirn1 spl sidrunimahla100g kreeka pähkleid1 väike pea käharsalatitKaste:4 spl oliiviõli2 spl õunaäädikat1 spl vedelat mett
Valmistusviis
Pane kastmeained DUOSSE ja loksuta segamini.Lõika juust kuubikuteks, hallitusjuust pudenda sõrmede vahel. Murra pähklid väiksemaks, salat rebi tükkideks. Lõika pirn ja õun neljaks ning eemalda seemnekoda. Lõika viljaliha õhukesteks viiludeks ja piserda sidrunimahlaga. Lao komponendid kõik MADALASSE LAUAPÄRLISSE ning nirista segiloksutatud kaste siksakiliselt peale.

Tuesday, February 14, 2006

HEAD SÕBRAPÄEVA KÕIGILE!!!!!!!*** ***
**** ****
***********
**********
******
***
*

Luuletus minu sõbrast!

Mul on olemas üks sõber,
Ta on parem kui mingi Siber.
Ta elab mu kodus,
Seal on tema enda kodu.
Ta elab pisikeses puuris,
Mitte mõnes suures kuuris.
Ta särab nagu päiksekiir,
Nimi on tal lühike: hiir!

Monday, February 13, 2006

13.02.06

Tere!Täna oli lahe päev!!!!!!!!!
  1. Oli vähe tunde.
  2. Ühe tunni asemel oli teater.
  3. Olin sõbranna külas.
  4. Oli hea söök koolis.
  5. OLI ÜLDSE LAHE PÄEV!!!!!

Räägin nüüd teatrist:
Mulle see väga meeldis. Need inimesed kes seal esinesid oskasid väga ilusasti esineda. Mulle meeldis kuidas nad kitarri mängisid. Minu meelest on ilus kui inimene mängib kitarri ilusti ja kiiresti, siis lõbus. Ma vaatasin kuidas nad mängisid kitarri: nende sõrmed nagu tantsisid kitarri peal. Etendus ise oli ka väga lõbus!!!!!!!

Nüüd räägin kuidas olin sõbranna külas:
Asi oli nii, et me läksime Lauretta juurde. Kui me viimast peatust sõidsime tuli Laurettal meelde, et ta unustas võtmed. Lauretta lootis, et tal on keegi kodus. Läksime ja läksime tulime ta maja ette ja ÕNNETUS.......Lauretta isa ega ema autot polnud maja ees. Õnneks oli mul mobiil kaasas. Lauretta helistas isale ja ütles, et ta unustas võtmed. Isa ütles:Tulen poole tunni pärast! Nii me läksime jalutama kuigi oli väga külm. Õues nägime Maret(Lauretta sõber) ja Kristi(ka Lauretta sõber kellega on tal probleemid) väikest õde. Me läksime nende juurde, aga Kristi õde elas kohe selles majas mille ees me seisime. Nagu ma ütlesin oli Laurettal probleem Kristiga(ei ütle mis probleem küsige Lauretta käest) ja Lauretta ei tahtnud tema juurde minna. Siis me ütlesime, et lähme hoopis Kristi väikse õe juurde külla(vähemalt, et sooja saaks). No me mängisime natuke, siis tuli (lõpuks ometi) Lauretta isa. Ta lubas poole tunniga tulla tuli hoopis hiljem. Siis me läksime Lauretta juurde Mare ja Kristi väikse õega. Mängisime siis ma pidin koju minema ja Lauretta juba enne lubas mind saata. Noh olengi nüüd kodus ja kirjutan bloggerit.

Kell on :17:42. Ja teate mis ma nüüd ütlen???Nüüd on kokkuvõte:

Tänase päeva jooksul meeldis mulle , et.....
Täna oli teater, täna oli vähe tunde, täna käisin sõbra juures. :)

Tänase päeva jooskul ei meeldinud.....
Et mul jäid loodus õpetuse asjad koju.

Kokkuvõtes oli mu päev : LAHE!!!!!!

Sunday, February 12, 2006

12.02.06

Tere! Ma siis räägin kuidas oli Mariliisi sünnal.
Alguses oli nii , et ma ei teadnud kus Mariliis elab ja sellepärast ma läksin sinna koos Katriiniga. Enne ma tulin siis ma tulin liiga vara ja me läksime temaga arvutisse. Msnis oli Mariliis me temaga rääkisime Katriin andis kuulata muusikat tema arvutis. Aga kõige viimasel minutil kui me Katriiniga pidime välja minema hakkas ta end riietama(on ikka inimene). Ta hakkas otsima mida selga panna otsis seelikut. Ikka ei leidnud(ma arvan, et ta oli tal koolis). Siis lõpuks Katriin läks nende riietega mis tal oli. Pärast seda me läksimne õue ja jooksime Mariliisi koju. Mariliis aga elab kaheksandal korrusel seal oli ka lift, aga me ei julgenud minna liftis. Nii, et me läksime hingeldades trepist üles. Lõpuks me jõudsime Mariliisi koju ja nüüd ma tean mis tähendab minna Katriiniga kellegi sünnipäevapeole.
Nüüd aga tänasest päevast.
Kell on: 12:34. Istun kodus ja kirjutan oma bloggerit. Täna hommikul ja eile õhtul tegin ma sõbrapäevaks kaarte. Täna ma lähen veel poodi ka , et eeee...Ma parem ei ütle. No, heaküll ma lähen juba mu sõrmed valutavad juba kirjutamast. Head päeva!!!

Saturday, February 11, 2006

11.02.06

Tere! Täna oli väga lahe päev. Täna ma käisin Mariliisi sünnipäeval see oli tore. Aga ma kirjutan sellest pärast poole praegu ruttan, ruttan, ruttan...

Friday, February 10, 2006

Mis on sõprus?(kodutöö)

Mis on sõprus? Sõprus on kui inimesed aitavad üksteist.Hea sõber peab olema heatahtlik, kannatlik, abivalmis ja lõbus.Paha sõber, aga on see kes ei aita sõpra raskes hetkes. Või on paha iseloomuga. Minu sõbrad on : Dorotheja Kutshinskaja, Lauretta Kubbi, ženja Motorenko (suur ž ei tööta) , Catherine Cordelia Kurem, Mariliis Kurvits ja Kristelle Õispuu.Dorotheja Kutshinskaja on minu sõber lasteaiast ta on minu hea sõber temaga on väga lõbus. Catherine Cordelia on minu sõber koolist temaga enne ei saanud hästi läbi nüüd oleme päris head sõbrad. Lauretta Kubbi on ka koolist ja oli vist 2. klassist temaga lähme mõnikord tülli, aga ma tulen ja palun vabandust, sest vana sõber on parem kui uus. ženja Motorenko on sõber juba ammusest ajast. Me saime sõbraks kui mina juba sündisin siis oli tema 3-aastane.No loomulikult me veel ei rääkinud, aga me saime siis tuttavaks pärast hakkasime mängima ja muud sellist tegema. Mariliis Kurvits on hea sõber ma sain temaga tuttavaks 4. klassis.Kristelle Õispuu on ka tore tüdruk ja minu sõber. Mul on head sõbrad kuigi me lähme mõnikord tülli, aga kohe leppime ära. Ma arvan, et mina olen ka hea sõber. Minule saate vabalt usaldada saladusi , ma ei lobise välja. Minuga on huvitav. Mina saan mängida terve päev hea sõbraga!

Thursday, February 02, 2006

02.02.06

Tere!Ma pole kaua kirjutanud. Ma vabandan. Seda pilti panin ma tänu õpetaja Ingridile. Arvutiringis me õppisime kuidas panna arvutisse pilte. See on minu lemmik pilt. See tehti siis kui ma veel lasteaia lõpetasin. See on mu lemmik pilt. Kui ausalt ütelda , siis ma tahaksin tagasi lasteaeda. Seal oli nii lõbus ja mis kõige tähtsam ei pidanud õppima. Kui ma olin lasteaias ei tahtnud ma seal magada ega seal käia ma tahtsin kooli. Nüüd , aga tahan lasteaeda ja tahan magada hommikuti. Heaküll mina lõpetan sellega:head aega!!!