Friday, January 27, 2006

27.01.06

Terekest!Jällegi mina siin pildil Dorota juures . Täna oli päris väsitav päev , aga ka lõbus . Sest me Dorotaga võtsime suusad ja suusatasime nii lahe oli . Lõppus veel natuke lumesõda mängisime . Päris suur möll oli . Me lähme järgmisel teisipäeval(31.01.06) esinema inglis keele näidendiga . Ma kardan , et äkki ma midagi unustan!

Thursday, January 26, 2006

26.01.06

Jällegi minu töödeldud pilt!

26.01.06

Tere!Olen praegu arvutiringis ja kirjutan ajaveebi.Ma varsti juba lähen , sest meil alagab arvutiring(saadav aru).Täna oli peaotantsukursused.Väga äge oli.Mulle meeldis see.Me tantsisime uut tantsu "rock".See oli väga lahe tants mulle see väga meeldis.Okey ma ei tea rohkem kirjutada.

Wednesday, January 25, 2006

25.01.06

Tere õhtust!Tänase päeva jooksul jõudsin ma palju teha.Näiteks maleringis käia ja koolis õppida(üsna loomulikult).Meie klass iga päev igal vahetunnil hüppab hüppenööriga.Mina loomulikult ka.Aga täna mul nii pea valutas , et ma ei tea kuidas homme hakkab.Aga mul pole tuju või ma ei tea ma ei taha kirjutada!!!

Tuesday, January 24, 2006

24.01.06

Tere õhtust!Kell on 19.39.Täna oli koolis peotantsukursused.Mulle meeldib seal käia seal on huvitav ja saab õppida tantsima.Täna saime kooli kätte oma matemaatika kontrolltööd."Nad olid kehvad!" pahandas õpetaja.Homme hakkab meil matemaatika töö valemite peale.Me peame teadma kõiki valemeid.Me lihtsalt peame neid pähe tuupima muidu ei saa edasi minna.
Täna oli ka malering.Mulle meeldib see ka.Seal on huvitav ja saab PALJU nalja.Homme hakkab malering arvutis!Ma ei tea mis nüüd kirjutada.Ma lähen!Head aega!Ah jaa ja need kes ei tea homme suusad kooli!!!!

Saturday, January 21, 2006

21.01.06

Tere!!!Täna olin külas oma sõbral Dorothejal.Me mängisime ja meil oli väga lõbus.Olen praegu kodus ja kirjutan oma ajaveebi.Õues on nii külm et ma varsti muutun jäätükiks.Tahaks juba et lumi maha sadaks.Aga üldse tahaks juba veebruari , siis tuleb lumi maha ja me sõidame suvilasse kelgutama.Siis hakkab tore!Aga ma tahaks ka natuke SUVE , sest see on arusaadav kes tahaks , et oleks külm ilm ja aint kodus istuda.

Friday, January 20, 2006

20.01.06

TERE!!Täna oli niiiiiii külm , et mull ema ütles , et kooli parem mitte minna!!!Mulle meeldib väga minu ajaveeb.Siin on väga lahe ja huvitav.Siin saab avada oma mõtted.Mina tahaks juba koolivaheaega tähendab suve.Minule meeldib raamat "Veel üks Lotte".See on huvitav raamat ma soovitan teda lugeda.Siin pildil olen ma mõttes.Seda pilti tehti Dorota juures tegija oli Dorota.MInu lemmik aastaaeg on SUVI.Ma olen 10a.Ma vist seda juba ütlesin.Mulle meeldib minu kool(Lasnamäe La , Algkool).See on väga lahe kool.Seal on palju huvitavaid ringe.Ma ei taha sealt ära minna.Prageuseks kõik!!Täna võib olla veel kirjutan!!!

Thursday, January 19, 2006

Mina tegin!!Seda pilti mina lõikasin!!Mina!!Meie tegime seda arvutiringis!!!

19.01.06

Tsau kõigile , kes praegu seda loeb!!!!!Täna oli lahe päev , sest ma praegu olen arvutiringis.Ja täna oli ka politseitund.Meile anti jälle mingi kodutöö teha paberile A4.Nüüd peab leidma ajalehest midagi mis juhtus kui keegi ennast jõi purjuks.Mulle meeldib täita oma ajaveebi see on nagu salapäevik ainult lehed ei lõppe ja teised loevad.Mina harjusin iga päev kirjutama oma ajaveebi igapäevatest sündmustest.Head aega ma pean minema arvutiring algas!!!

Wednesday, January 18, 2006

18.01.06

Terekest!Täna oli meil politseitund.See oli väga lahe igastahes mulle meeldis.Ainult mulle ei meeldinud kodutöö!Täna polnutki midagi huvitavat peale maleringi!!!!

Tuesday, January 17, 2006

17.01.06

Tere!!!Täna olid meil peotantsud mul nii jalad valutasid peale seda!!!!!Ma loodan et ma harjun ära.Homme hakkab meil politseitund SEE ON KÕIGE PARIM TUND MAAILMAS!!!!No loomulikult mulle meeldivad ka veel kunst ja tööõp. , aga ikka see on nii kerge tund!!!!Täna oli meil inglis keel ,2matem ja 2eestikeelt nii vastik oli ma peaaegu lõhkesin hea , et päev on möödas!!!!

Monday, January 16, 2006

:D:D:D

Tere!Täna oli tavaline koolipäev nagu ikka!!!!!Meie olime täna majandusõpetuses arvutis.Seal me kontrollisime , kas meil on peas pealinnad ja riigid.Homme me läheme peotantsule.Ma ei tea kas on vaja kontsakingi , kui on siis on mul probleem mul on nad väikseks jäänud.Aga ma veel vaatan. Mulle mikski kogu aeg kui lõppeb vana-aasta õhtu , siis ma tahan kohe suve.Praegu ma tahan ka suve.Ma ei tea mida veel kirja panna.Ah jaa täna käis minu juures Alina.Me mängisime nii tore oli , et ma tahan veel kord et ta tuleks mu juurde.Ah jaaa kui mõni õpetaja loeb seda mis ma praegu kirjutan , siis ma ütlen:me õppisime ära kaa!!!!

Saturday, January 14, 2006

Tere!

Tere täna ma käisin vanaema juures ja ma ei tea keda külla kutsuda!!!

Friday, January 13, 2006

Hei!

Hei!!!!See pilt tehti siis kui mina olin Dorota juures.
Pildi tegi:Dorota

Terekest!!!

Tere!Täna oli tavaline koolipäev.Mulle meeldib reede , sest minu jaoks see tähendab , et järgmine päev ei pea kooli minema.
Siin pildil istume meie Laurettaga siis kui me Palamusele sõitsime ma haigutasin just kui see pilt tehti.
Täna jäid mul kooli prillid ja ma pidin sinna jälle minema.Õnneks oli meie klass lahti muidu peaksin laupäev ja pühapäev ilma prillideta kodus istuma.Praegu ma ei tea mis veel kirjutada.


Thursday, January 12, 2006

Hi!

Tere!Täna 12.01.06 alustasin oma ajaveebi. Olen tüdruk pruunide juustega ja hallikas-siniste silmade.Mulle meeldib käia maleringis , silmaringi laiendamise klubis , mudilaskooris ja arvutiringis.Järgmisele nädalal hakkan ma käima koos klassikaaslastega peatantsul.Ma tahaks kiiremini jubajärgmist nädalat!!!
Praeguseks kõik!

Elisabeth Sildam